Ma délután a tizenkettedik fordulóval folytatódik a másodosztályú labdarúgó bajnokság. Csapatunk a Monor együttesét fogadja a Haraszti úton. A 15 órakor kezdődő összecsapás eseményeit online közvetítésünk révén követhetik figyelemmel szurkolóink.

Soroksár SC-BSS Monor   2-1   (2-1)

Szamosi Mihály Sporttelep, vezeti: Zierkelbach Péter (Szalai Balázs, Garai Péter)

Soroksár: Kovács- Molnár, Gyömbér, Valencsik, Bor- Tamási, Derekas, Huszák- Orosz, Pál, Kundrák

Vezetőedző: Lipcsei Péter.

Monor: Bozsó- Sági, Karacs, Tóth F., Fülöp- Bori, Májer- Szuhodovszki, Palincsár, Szerencsi- Tóth B.

Vezetőedző: Horváth Dávid.

1. perc: A vendég csapat kezdi a mérkőzést!

3. perc: Gól: Kavarodás volt a tizenhatosunk előtt. A labda az üresen álló Szuhodovszki elé pattant, aki laposan a kapuba lőtt.

5. perc: Molnár beadását Tóth F. fejelte ki. A labda Huszák felé szállt, aki kapásból centikkel bombázott a kapu fölé.

12. perc: Gól: Pál jobb oldali lapos beadását Orosz lőtte kapufára. A labda a vetődő Bozsóról saját kapujába pattant.

17. perc: Gyors támadást vezettünk a jobb oldalon. A forgatás után Bor 22 méterről jobbal vette célba a kaput. Lövése nem jelentett gondot Bozsó számára.

20. perc: Valencsik indításával Orosz lépett ki ziccerben, ám támadónkat les helyzet miatt állította meg a játékvezető.

23. perc: Huszák jobb oldali beadása centikkel csúszott el Kundrák lába előtt.

24. perc: Huszák 30 méteres lövése a felső kapufán csattant. A kontratámadás végén Palincsár került helyzetbe, de kapásból nem találta el a kaput.

31. perc: Tamási bal oldali szögletét Tóth Barna fejelte ki. A kontrát Huszák csak sárga lap árán tudta megállítani.

38. perc: Bori felívelt labdáját Fülöp fejelte középre. Tóth Barna feje elől Kovács még szögletre mentett.

41. perc: Gól: Molnár lecsúszott beadása a hosszú sarokba kötött ki.

45. perc: Pál középre gurítását Tamási lőtte a védőkbe.

46. perc: Csapatunk kezdi  a 2. játékrészt! Egyik csapat sem cserélt.

47. perc: Kundrák cselezte be magát a tizenhatoson belülre. Jobb lábas 15 méterről leadott lövése centikkel kerülte el a kaput.

51. perc: Pál és Májer kakaskodása miatt áll a játék. Sárga lapot egyik játékos sem kapott.

55. perc: Kundrák harcolt védőjével a labdáért az ötös vonalán. A megszerzett labdát támadónk a kapuba lőtte, de a játékvezető szabálytalannak ítélte a szituációt, így érvénytelenítette a találatot.

58. perc: Bori szabálytalankodott ismét sárgát érően, ám a játékvezető nem állította ki a vendégek csapatkapitányát.

63. perc: Májer kapott sárga lapot Orosz buktatásáért.

66. perc: A frissen pályára lépő Balanescu kapott sárga lapot.

69. perc: Tamási helyére Albert érkezik.

71. perc: Egy kavarodás után Pál esetében lőtt kapura. Labdáját Bozsó fogta.

72. perc: Gyors kontra végén Kundrák ugratta ki Derekast, aki nagy helyzetben a kapusba lőtte a labdát.

74. perc: Kundrák helyére Kovács Dávid érkezik.

77. perc: Palincsár helyére Tóth Ádám érkezett a vendég csapatba, míg a sérült Molnár helyére Gárdos érkezett.

80. perc: Bor 19 méteres szabadrúgását Bózsó bravúrral szögletre ütötte.

85. perc: Kovács öklözte ki a beadást, melyet Szerncsi rögtön visszaemelt. Kapusunk azonban még idejében visszalépett és fogni tudta a labdát.

88. perc: Orosz 17 méteres lövése messze elkerülte a kaput.

90+2. perc: Huszák fejelt össze Tóth Barnával. Csapatkapitányunk szerencsére tudja folytatni a játékot.