Ma délután a Csákvár együttesét fogadja csapatunk bajnoki mérkőzésen a Szamosi Mihály Sporttelepen. A találkozó történéseit 13.30-kor kezdődő online közvetítésünk révén követhetik figyelemmel szurkolóink.

Huszák Tamás és Frőhlich Roland után ezúttal már Orosz Márkra sem számíthat vezetőedzőnk, Lipcsei Péter. A vendégek jól megszokott tizenegyében is akadt egy változás, Mészáros Dávid helyét a sérüléséből felépült, egykori válogatott Sándor György foglalja el.

Soroksár SC-Csákvár   1-1  (1-1)

Szamosi Mihály Sporttelep, vezeti: Nazsa Tamás (Hofbauer Rolan, Szilágyi Norbert)

Soroksár: Kovács D. - Gárdos, Dvorschák, Valencsik, Bor - Derekas, Gyömbér, Tamási - Albert, Pál, Kundrák. Edző: Lipcsei Péter.

Csákvár: Tóth B. - Csilus Á., Csonka, Kiprich D., Baranyai - Farkas A., Sándor Gy. - Tamás N , Daróczi, Nagy Zs. - Bobál G. Edző: Szijjártó István.

1. perc: Nazsa Tamás sípszavára Tamási Zsolt indította útjára a labdát.

5. perc: Bor Dávid oldalszabadrúgását húzta le Tóth a hosszún érkező Dvorschák elől.

7. perc: Tamási gyorsan elvégzett szabadrúgása kisodródott helyzetben találta az előrehúzódó Dvorschákot. Védőnk lövése nem okozott gondot a röviden álló Tóthnak.

13. perc: Gól: Daróczi jobb oldali szögletét az üresen érkező Bobál lőtte 7 méterről a kapu jobb oldalába.

14. perc: Tamási szögletét Gyömbér fejelte kapura a hosszú saroknál, de a játékvezető lökés miatt szabadrúgást ítélt a vendégek javára.

18. perc: Kundrák csapott rá egy lecsorgó labdára, de hatalmas ziccerben sokáig várt, így Csilus becsúszva blokkolni tudta a lövést.

24. perc: Albert élesen középre lőtt labdájáról centikkel maradtak le a középen érkező támadók.

27. perc: Baranyai csapta be védőjét, majd laposan középre gurított. Bobál már lövésre lendített a lábát, amikor a visszazáró Gyömbér menteni tudott.

30. perc: Bor gurított laposan az ötös vonalán álló Kundrákhoz. Támadónk lövését Csonka blokkolta. A labda Alberthez pattant, aki kapásból az oldalhálót találta el.

32. perc: Gárdos beadását Csilus mentette szögletre az üresen érkező Kundrák elől.

35. perc: Nagy Zsolt kapott sárga lapot a sokadik labdaelrúgásért.

36. perc: Albert szerzett labdát az ellenfél tizenhatosánál. Pál elé tálalt, aki ajtó- ablak helyzetben a védőkbe lőtte a labdát.

38. perc: Tamás kapott sárga lapot Kundrák buktatásáért.

43. perc: Gól: Albert beadását Kundrák előbb lekezelte a hosszú saroknál, majd a védők lábai között a rövidbe lőtt.

46. perc. A szünetben egyik csapat sem cserélt. A vendégek kezdték a második játékrészt.

47. perc: Dvorschák kapott sárga lapot reklamálásért.

51. perc: Kiprich kapott sárga lapos figyelmeztetést Pál buktatásáért.

53. perc: Bobál csapott le egy előrevágott labdára. Labdája mindenki előtt keresztbe gurult, majd a hosszúról Tamás lőtt az üres kapura. Gárdos bravúrosan a gólvonalról menteni tudott.

54. perc: Daróczi helyére Nándori érkezett a vendég csapatba.

56. perc: Albert került lövőhelyzetbe. 24 méteres bombája 2 méterrel elkerülte a bal oldali kapufát.

58. perc. Farkas lőhetett 12 méterről, Kovács bravúrral menteni tudott.

59. perc: Albert keresztbe lőtt labdáját Bor bevetődve a keresztbefutó kapusba lőtte.

60. perc: Gárdos helyére Molnár érkezett csapatunkba.

63. perc: Pál helyére Lakatos, míg a vendégeknél Sándor helyére Simon érkezik.

64. perc: Gyors bedobás után Simon futott el a bal szélen, középre adását Bobál lőtte a kapu fölé.

69. perc: Bobál  23 méteres bal lábas lövését Kovács magabiztosan védte.

71. perc: Bobál helyére Sejben érkezik.

72. perc: Lakatos talált közelről a hálóba, de a játékvezető les miatt nem adta meg a gólt.

73. perc: Tamási helyére Lőrinczy érkezett.

77. perc: Bor szögletét Tóth Albert elé ütötte, de támadónk lövését már bravúrral védeni tudta.

81. perc: Valencsik eladott labdája után Tamás került helyzetbe, de Bor becsúszva menteni tudott.

85. perc: Valencsik javította előző hibáját. Hátrányból visszaérve szerelte a helyzetbekerülő Tamást.

88. perc: Kiprich kapta meg második sárga lapját Lakatos lerántásáért, így a játékvezető kiállította.

90+2. perc: Gyors kontrát vezetett a vendég csapat. Tamás került ziccerbe, de Valencsik becsúszva blokkolni tudta a lövést.