Ma kora délután a másodosztályú bajnokság tizenkilencedik fordulójának összecsapásán, a Haraszti úton lép pályára csapatunk. A 13 órakor kezdődő hazai találkozó alakulását online közvetítésünk révén követhetik figyelemmel szurkolóink.

Soroksár SC- Kaposvári Rákóczi FC  0-3   (0-1)

Soroksár, vezeti: Lovas László (Király Zsolt, Mohos Milán)

Soroksár: Kovács- Molnár, Gyömbér, Szpirulisz, Bor- Lőriczy, Derekas, Tamási- Albert, Pál, Kundrák

Kaposvári Rákóczi: Pogacsics- Vachtler, Ur, Hegedűs, Hadaró- Tömösvári, Szabó- Zsiga, Szakály, Beliczky- Rajczy

1.perc: A vendégek kezdték a mérkőzést.

2. perc: Rajczi sérülése miatt máris megszakadt  a játék.

6. perc: Gól: Gyorsan elvégzett bedobás után Beliczky elé csorgott a labda, aki 8 méterről laposan a bal sarokba passzolt.

7. perc: Lőriczy 16 méteres lövését Pogacsics bravúrral szögletre ütötte.

11. perc: Pál fejelt össze Szabóval, mindketten ápolásra szorultak.

17. perc: Kunrák indítását Lőrinczy passzolta középre, de Pált megelőzve Vachtler menteni tudott.

19. perc: Zsiga oldalszabadrúgását Kovács öklözte a mezőnybe.

23. perc: Egy előrevágott labdát Bor röviden fejelt haza. Zsiga ajtó-ablak helyzetben 14 méterről nem találta el a kaput.

27. perc: Albert vezetett gyors kontrát a jobb oldalon, beadása is pontos volt, de Pál 7 méterről kapu fölé fejelt.

32. perc. Derekas egy átvétel után 35 méterről a kapus kezébe lőtt.

33. perc: Derekas és Rajczi kapott sárga lapot kakaskodásért.

36. perc: Hegedűs kapott sárga lapot Kovács akadályozásáért.

39. perc: Tamási szerzett labdát 20 méterre az ellenfél kapujától. Egy igazítás után ballal célba vette a kaput, de lövése elkerülte azt.

43. perc: Lőrinczy cselezett ördöngösen az ellenfél tizenhatosán, de végül a túlerő legyőzte középpályásunkat.

45+3. perc: Zsiga egy átvétellel megverte védőjét, majd pontos ívelt a hosszú sarokra. Belilczky 3 méteres fejesét Kovács vetődve védeni tudta.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

46. perc: A szünetben Pál helyére Popov érkezett.

47. perc: A tizenhatosunkon belül pattogott a labda, majd Szakály talált a kapunkba. A játékvezető les miatt érvénytelenítette a gólt.

50. perc: Bor kapott sárga lapot Zsiga megrúgásáért. A szabadrúgást Beliczky vette le a hosszú saroknál, majd jobbal kapura lőtt. Kovács a labdát Ur elé ütötte, aki 7 méterről nem találta el a kaput.

57. perc: Bor oldalszabadrúgására nem értek oda a középső emberek, így Pogacsics zavartalanul ölelhette magához a labdát.

60. perc: Rajczy helyére Nagy Krisztián érkezett.

62. perc. Hazai kontra végén 16 méterről Zsiga lőtt kapu mellé.

63. perc: Gól: Bal oldali beadást követően Zsiga került ajtó- ablak helyzetbe és ezúttal már nem hibázott. Laposan a kapu jobb oldalába passzolt.

69. perc: Vachtler lépett be a játékba, majd 33 méterről Kovács kezébe lőtt.

73. perc: Ismét Derekas 30 méteres lövését kellett védenie Pogacsicsnak.

74. perc: Tamási helyére Kovács Dávid érkezett csapatunkba.

77. perc: Zsiga helyére Nagy János érkezett a vendég csapatba.

84. perc: Bor beadását Kundrák csúsztatta kapura, de Ur fejéről szögletre pattant a labda.

86. perc: Gól:  Nagy János beadását Tömösvári fejelte kapura. Molnár sarokkal szögletre mentett. A sarokrúgás mindenki előtt elpattogott, így Beliczky szabadon passzolt a kapuba a hosszú saroknál.

89. perc: Szakály helyére Godzsejev-Telmán érkezett.