Vasárnap kora délután a Vác együttesét fogadja csapatunk bajnoki összecsapáson, a Haraszti úton. A rangadó eseményeit 14.00-kor kezdődő online közvetítésünkön keresztül követhetik figyelemmel szurkolóink.

Soroksár SC-Vác   3-0   (1-0)

Szamosi Mihály Sporttelep, vezeti: Csonka Bence  (Bornemissza, Garai)

Soroksár: Kovács Dániel- Molnár, Szpirulisz, Dvorschák, Valencsik- Gyömbér, Huszák- Kovács Dávid, Tamási, Kundrák- Orosz

Vác: Halasi- Hegedűs, Görgényi, Szabó, Földi- Gyürki, Durso- Kákonyi, Zsolnai, Varga- Murai

Vezetőedző: Horváth Károly

1. perc: Csapatunk kezdi az első játékrészt.

2. perc: Murai csúszott rá kapusunkra, ezúttal még megúszta szóbeli figyelmeztetéssel.

3. perc: Kundrák cselezett középre, 16 méteres jobb lábas lövését Halasi könnyedén fogta!

8. perc: Durso könyökölte le Huszákot, de ezért sem kaptak sárga lapot a vendégek.

10. perc: Gyömbér passza nem volt pontos az elcsúszó Tamásinak, így ígéretes helyzetben szereztek labdát a vendégek. Görgényi beadása azonban mindenki számára elérhetetlen volt a hosszú saroknál.

14. perc: Huszák szerzett labdát, majd indította Kovács Dávidot a jobb oldalon, beadását Halasi magabiztosan húzta le.

15. perc: Gól: Kovács verte meg védőjét, lapos beadását Huszák vette le, majd passzolt 6 méterről a jobb alsó sarokba.

21. perc: Már az 1. félidőben cserélnünk kell, Huszák helyére Derekas érkezik.

24. perc: Durso kapott sárga lapot rossz ütemű becsúszását követően.

26. perc: Gyömbér szánta el lövésre magát, 35 méterről nem találta el a kaput.

29. perc: Tamási szerzet labdát, majd Orosszal kényszerítőzött a 16-oson belül. Éles szögből ballal centikkel lőtt kapu mellé.

31. perc: Durso Tamásiba szállt bele, de a játékvezető nem merte felmutatni a második sárga lapot.

33. perc: Varga vezethette rá Molnárra a labdát a 16-oson belül, védőnk tökéletesen oldotta meg a helyzetet, és blokkolni tudta a lövést.

37. perc: Varga bal oldali beadását Murai csúsztatta kapu mellé.

39. perc: Zsolnai szabadrúgása a sorfalról Murai elé pattant, aki 6 méterről Kovács kezébe fejelte a labdát.

42. perc: Tamási oldalszabadrúgását Durso fejelte ki a középen érkező Dvorschák elől.

44. perc: Újabb Varga beadás és újabb Murai fejes. Ezúttal 3 méterről csúsztatott a támadó kapu fölé.

46. perc: A játékvezető sípszavára elkezdődött a 2. félidő. Egyik csapat sem cserélt.

55. perc: Kovács beadását Görgényi fejelte ki a hosszún érkező Kundrák elől.

57. perc: Zsolnai cselezgetett a 16-os vonalán, majd Varga elé készített, de Molnár blokkolni tudta a lövést.

59. perc: Kettőt cseréltek a vendégek. Kákonyi és Murai hagyta el a pályát, helyükre Sóron és Csillag érkeztek.

63. perc: Tamási szabadrúgását Dvorschák fejelte kapura, Halasi nagyot vetődve szögletre ütötte a labdát.

65. perc: Kovács Dávid helyére Lakatos érkezett csapatunkba.

68. perc: Tamási 20 méteres szabadrúgása kapu fölé szállt.

73. perc: Derekas kapott sárga lapot könyöklésért. Kihasználva a játékmegszakítást végrehajtottuk 3. cserénket is. Tamási helyére Lőrinczy érkezett.

75. perc: Gól: Gyürki csúszott rá Lakatosra, de a játékvezető előnyszabályt alkalmazott. Orosz a tizenhatosig cselezte magát, majd ballal védhetetlenül a kapuba bombázott! Az akció végén Gyürki kapott sárga lapot.

78. perc: Gyürki kapott sárga lapot utánrúgásért. Neki ez már a második volt, ezért kiállította a játékvezető.

80. perc: Gól: Orosz lépett ki ziccerben, és nem hibázott. Bal külsővel laposan a kapuba gurított!

85. perc: Ismét cserél a Vác, Durso helyére Pintér érkezik.