Vasárnap délután a sereghajtó Monor vendégeként, de a III. Kerület pályáján játszik NB2-es felnőtt labdarúgó csapatunk.

Helyezések alapján a Soroksár a mérkőzés esélyese, de nehéz feladat vár Lipcsei Péter legénységére. Ellenfelünk foggal-körömmel küzd a kiesés ellen, és az utolsó 5 mérkőzéséből mindössze egyet veszített el. Csapatunk szerdán 120 perces küzdelem után jutott tovább a kupában, így a fáradtsággal is meg kell majd küzdeni a játékosoknak.

Mindkét csapatnak van eltiltottja, hazai oldalon Fülöp Noel és Szabó Dominik, míg nálunk Huszák Tamás hagyja ki a mérkőzést 5 sárga lap miatt.

Budapest, III. kerületi TVE Stadion,  vezeti: Veizer Roland (Király Zsolt, Kepe Arnold)

Monor: Bozsó- Bori, Karancs, Farkas , Pintér- Peszmeg, Szuhodovszky, Szerencsi- Palincsár- Tóth, Asztalos

Vezetőedző: Horváth Dávid

Soroksár: Kovács- Molnár, Dvorschák, Valencsik, Bor- Tamási, Gyömbér- Csernik, Lőrinczy, Kundrák- Erdélyi

Monor- Soroksár:  0-2   (0-0)

1. perc: A hazai csapat kezdi a mérkőzést.

5. perc: Kundrák gurított vissza az alapvonalról Lőrinczy elé, aki kapásból lőtt. Bozsó bravúrral szögletre ütötte a labdát.

7. perc: Bor beadását Karancs fejelte Csernik elé, aki kapásból kapu mellé lőtt.

11. perc: Kijjebb jött a hazai csapat, próbálnak támadásokat vezetni, de védelmünk jól zár.

13. perc: Szuhodovszkyt figyelmeztette a játékvezető, de sárga lapot nem adott.

17. perc: Bori oldalszabadrúgását Erdélyi pöckölte ki szögletre.

20. perc: Tóth verekedte ki magának a lövő helyzetet, de labdáját Dvorschák blokkolta.

24. perc: Sorban jönnek a hazai beadások, de eddig a levegőben Dvorschák az úr.

26. perc: Karancs rántotta vissza Erdélyit, de nem kapott sárga lapot.

28. perc: Bor 23 méteres szabadrúgását Bozsó vetődve ütötte szögletre.

30. perc: Gyömbér lövését ütötte Bozsó, majd a tizenhatoson belül pattogott a labda, végül a kapufáról kifele gurult a lövés.

33. perc: Tamási indításával Kundrák lépett ki, de sokáig várt, így Asztalos menteni tudott.

34. perc: Pintér beadását Szerencsi nem találta el, nem lett belőle helyzet.

35. perc: Gyömbér veszített labdát a tizenhatoson belül, de Pintér éles szögből kapu mellé lőtt.

40. perc: Csernik lövését Bori blokkolta.

42. perc: Bor beadását Karancs rúgta ki a rövidre érkező Erdélyi elől.

46. perc: A szünetben egyik csapat sem cserélt. Mi kezdjük a második játékrészt.

49. perc: Tamási lőtt kapura a tizenhatos sarkáról, nem találta el a kaput.

51. perc: Valencsik kapott sárga lapot Palincsár buktatásáért. A megítélt szabadrúgást Bori lőtte középre, Kovács azonban ki tudta ütni a labdát.

53. perc: Erdélyi verekedte szabaddá magát, majd éles szögből az oldalkapufát találta el.

56. perc: Valencsik helyére Derekas érkezett csapatunkba.

60. perc: Bori léc alá tartó szabadrúgását Kovács fogta.

62. perc: Újabb nagy kavarodás alakult ki a hazai tizenhatoson belül, végül Derekas lőtt kapu mellé.

63. perc: Cserélnek a hazaiak, Pintér helyére Kovács érkezik.

66. perc: Szerencsi beadását Bor fejelte ki Kovács elől.

70. perc: Kundrák helyére Orosz érkezett.

73. perc: Orosz beadását Farkas fejelte ki a hosszún érkező Csernik  elől.

74. perc: 0-1: Gyönyörű kontra végén Orosz- Erdélyi- Kundrák volt a labda útja. Fiatal támadónk közelről a kapuba lőtt.

76. perc: Peszmeg helyére Hamar érkezett.

78. perc: Lőrinczy labdájával Erdélyi lépett ki, de hatalmas helyzetben 6 méterről a kapusba lőtt.

80. perc: Hunya lövését Kovács ütötte ki a hosszú saroknál. Nagy bravúr volt.

83. perc: 0-2: Orosz cselezte szabadra magát majd Csernikhez emelt, aki Derekas elé passzolt. Középpályásunk kapásból a léc alá lőtt.

85. perc: Hunya kapott sárga lapot.

86. perc: Lőrinczy helyére hosszú kihagyás után Korozmán érkezik.

87. perc: Orosz váratlanul 35 méterről kapura lőtt. Bozsó csak ütni tudta.

89. perc: Korozmán szép csel után a hosszú sarkot vetté célba. A hazai kapus védeni tudott.