A Merkantil Bank Liga NB2-es bajnokság utolsó hazai találkozóján a Nyíregyháza látogat a Haraszti útra. A mérkőzés eseményeit folyamatos frissítés mellett követheti figyelemmel!

Szamosi Mihály Sporttelep,   vezeti: Zierkelbach Péter (Kiss Balázs, Kis Zoltán)

Soroksár: Kovács- Molnár, Dvorschák, Gyömbér, Valencsik- Derekas, Huszák- Orosz, Lőrinczy, Kundrák- Erdélyi

Nyíregyháza: Jova- Polényi, Fodor, Pejovic, Forró- Motkó, Gulyás, Farkas, Kártik- Rezes, Hornyák

Vezetőedző: Zoran Spisljak

Soroksár Sc- Nyíregyháza Spartacus   4-0  (2-0)

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

84. perc: Korozmán 30 méteres bombája  a felső lécről pattant ki, Jova már verve volt.

82. perc: Kihasználtuk harmadik cserelehetőségünket is, Valencsik helyére Gárdos érkezett.

81. perc: Ötvös 35 méteres lövését Kovács ütötte szögletre.

75. perc: Ismét egyszerre cserélnek a vezetőedzők, Orosz helyére Csernik érkezett, Kártik helyére Kulcsár.

73. perc: 4-0: Kundrák harcolt ki szabadrúgást 18 méterre a kaputól. Lőrinczy lövése a felső lécről Korozmán elé pattant, aki 5 méterről az üres kapuba lőtt.

69. perc: 3-0: Lőrinczy cselezte ki a teljes jobb oldali vendég védelmet, beadása Jováról szögletre pattant. A sarokrúgást Gyömbér fejelte 6 méterről a hosszú sarokba.

66. perc: Mindkét csapat cserél, Erdélyi helyére Korozmán, Farkas helyére Ötvös érkezett.

63. perc: Gulyás került lövőhelyzetbe 14 méterre a kaputól, vérszegény lövése kapu mellé gurult.

60. perc: Lőrinczy 16 méteres lövését Pejovic blokkolta.

54. perc: Orosz kígyózott a védők között, majd Erdélyivel kényszerítőzött. A visszakapott labdával ziccerbe került támadónk, de lövés előtt Gulyás becsúszva elrúgta a labdát.

48. perc: Huszák kapott sárga lapot lerántásért.

46. perc: A szünetben cserélt a vendég csapat, Forró helyére Nagy érkezett.

44. perc: Miközben játékosaink megálltak, mert a labda elhagyta a játékteret, a játékvezető sípja néma maradt. A vendég akció végén Hornyák éles szögből leadott lövését Molnár blokkolta.

41. perc: Motkó futott el a jobb oldalon. Amikor beadásra lendült a lába Valencsik mesteri becsúszással rápöckölte a labdát, így kirúgás következett.

35. perc: Kártik kapott sárga lapot miután megrúgta Huszákot.

32. perc: Huszák jobb oldali beadását Dvorschák 14 méterről Jova kezébe fejelte.

28. perc: Molnár beadásáról Erdélyi centikkel maradt le. Fodorról szögletre pattant a labda, de a játékvezető kirúgást ítélt.

27. perc: Polényi szabadrúgása veszélyesen szállt középre, de Lőrinczy fejjel menteni tudott.

24. perc: Lőrinczy szerzett labdát a kezdőkörben, majd saját térfeléről kapura lőtt. Jova már verve volt, de a labda centikkel kapu fölé szállt.

17. perc: 2-0: Lőrinczy szögletét Erdélyi 8 méterről fejelte a kapuba.

15. perc: Pejovic ütötte meg Erdélyit, amiért sárga lapot kapott.

14. perc: 1-0: Lőrinczy lövését ismét Jova védte, de a kipattanót Erdélyi 4 méterről a kapuba lőtte.

13. perc: Lőrinczy tört be labdával a tizenhatoson belülre. 12 méteres lapos lövése Jovában elakadt.

10. perc: Orosz passzolt keresztbe az ellenfél tizenhatosán. Labdája egy védőről Kundrák elé pattant, de házi gólkirályunk nem tudott elpasszolni a kimozduló Jova mellett.

9. perc: Huszák forgatta át a labdát a jobb oldalra Oroszhoz. Támadónk befele cselezett, majd 25 méterről kapu mellé lőtt.

6. perc: Motkó cselezte le magát az alapvonalra, majd laposan középre gurított. Molnár bravúros becsúszással mentett a középen érkezők elől.

4. perc: Lőrinczy vezette rá a labdát a hátráló védőkre. Labdája a befelé mozgó Kundrák mögé érkezett, így nem alakult ki helyzet.

1. perc: A mérkőzést a vendég csapat kezdte.