Az Mekantil Bank Liga NB2 küzdelmeinek 3. fordulójában a Nyíregyháza csapatát fogadjuk. Az előző játéknapon mindkét csapat vereséget szenvedett, így a hazaiak és vendégek számára is égetően fontos lenne a 3 pont megszerzése.

Szamosi Mihály Sporttelep,   vezeti: Csonka Bence (Garai Péter, Szvetnyik Bence)

Soroksár: Varga- Molnár, Valencsik, Takács, Pászka- Misic, Gyömbér- Gárdos, Huszák, Korozmán- Pál

Nyíregyháza Spartacus: Jova- Polényi, Fodor, Pejovic, Gulyás- Svedyuk, Végső, Papp, Kovács- Rezes, Hornyák

Vezetőedző: Spisljak Zoran

Soroksár- Nyíregyháza  3-2  (1-1)

A játékvezető lefújta a mérkőzést!

90+2. perc: A lábak között Rezes pattogott a labda. Fél fordulatból leadott lövését Varga bravúrral védte.

90. perc: Papp szabadrúgását Varga könnyedén fogta.

86. perc: Kártik beadása Gárdosról Pejovic elé pattant, aki 17 méterről kapu mellé lőtt.

84. perc: Lőrinczy labdájával Korozmán lépett ki ziccerben, de a játékvezető jogosan lest ítélt.

82. perc: 3-2: Orosz 25 méterről a bal sarokba bombázott.

80. perc: 2-2: Takács eladott labdájával Rezes került ziccerbe. Bár Varga védeni tudott, a kipattanót Tóth az üres kapuba lőtte.

78. perc: Gárdos kapott sárga lapot, későn végzett el egy bedobást.

75. perc: Orosz indítása volt hosszú Erdélyi számára.

68. perc: Pál helyére Erdélyi érkezett csapatunkba.

67. perc: Orosz 25 méteres lövése lepattant Jova előtt, de a vendég kapus így is védeni tudott.

65. perc: Cseréltek a vendégek, Polényi helyére Kártik, Hornyák helyére Tóth érkezett.

63. perc: Orosz vitte le a labdát az alapvonalig, majd laposan középre gurított. Gárdos megzavarta Pált, így egyikük sem tudott lőni.

61. perc: Takács kapott sárga lapot Hornyák lerántásáért.

59. perc: 2-1: Egy kipattanó labdát Orosz 16 méterről jobbal kapu bal oldalába vágta.

56. perc: Misic lövése pattant Huszák elé egy védőről. Csapatkapitányunk bal lábas lövését Jova védte.

54. perc: Huszák 30 méterről leadott lövése szállt kapu fölé.

49. perc: Egy előrevágott labdára Sveyduk csapott rá, jobb lábas lövését Varga gond nélkül védte.

46. perc: A szünetben Molnár helyére Orosz érkezett.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

45. perc: Gárdos cselezett balról középre, majd 17 méterről centikkel lőtt a hosszú sarok mellé.

40. perc: Korozmán beadását Fodor fejelte szögletre a remekül érkező Huszák elől.

36. perc: Takács mögé esett be a labda, mellyel Kovács iramodott meg. Kiszorított helyzetből nem találta el a kaput.

33. perc: Kovács éles szögből leadott lövését Varga védte a rövid saroknál.

31. perc: Huszák 25 méteres lövését Jova újabb bravúrral védte.

28. perc: Misic bőrözte be védőjét, majd 17 méterről ballal kapu mellé lőtt.

A játékvezető ivószünetet rendelt el.

22. perc: Misic szöglete után Takács fejelt a jobb alsó irányába. Jova hatalmas bravúrral védeni tudott.

20. perc: Kovács kapott sárga lapot Pál buktatásáért.

18. perc: 1-1: Korozmán vett le egy bal oldali beadást, majd 10 méterről laposan a kapuba lőtt.

16. perc: Sveyduk futott el a  jobb oldalon. Lapos beadását a visszazáró Huszák emelte a tizenhatoson kívülre.

11. perc: 0-1: Molnár esett át Rezesen, a játékvezető tizenegyest ítélt. Papp az elvetődő Varga helyére lőtte a labdát.

6. perc: Korozmán bal oldali beadását Jova ejtette maga elé, de másodjára megszerezte a labdát.

3. perc: Egy rosszul eltalált labdát Hornyák vehetett le a tizenhatosunk vonalán, de Takács menteni tudott.

1. perc: Tiszta fehér szerelésben csapatunk kezdte a játékot.