Sipos Zoltán az első téli igazolásunk

Fiatal, ám nem rutintalan játékossal erősítettük meg középpályánkat.

Fiatal, ám nem rutintalan játékossal erősítettük meg középpályánkat.

A tárgyalások lezárultával Sipos Zoltán személyében szép jövő előtt álló labdarúgó csatlakozott együttesünkhöz.

Új igazolásunk a 2019/20-as szezonban, mindössze 18 évesen mutatkozott be a felnőttek között a Csákvár csapatában. Egy évvel később már az NB1-es Paksban belekóstolt az első osztály légkörébe is. Az elmúlt években meghatározó játékosa volt a Szolnoknak és a Szombathelynek. Az MLSZ statisztikái szerint 2 NB1-es  és 62 NB2-es mérkőzésen 8 gólt szerzett.

Soroksári szerepléséhez sok sikert kívánunk!

Megosztás:

További bejegyzéseink

Pintér Tamás, utánpótlás vezető értékelése a 2025-2026-os szezonról

2026. június 23.

Elkezdtük a közös edzéseket

2026. június 22.

Gyászhír

2026. június 04.

Soroksár – KTE összefoglaló (3-1)

2026. május 18.

Megszakítás