Hudák Martin Mezőkövesdre igazolt

Igazolások

Már megszokhatták szurkolóink, hogy csapatunk minden évben ad néhány játékost az NB1-nek. Ilyen szempontból kiemelkedő az idei év, hiszen már a télen távozók is az első osztályban szerepelnek, Halmai Ádám a Ferencvárosban folytatja és most az is eldőlt, hogy Hudák Martin a tavalyi 7. helyezett Mezőkövesd játékosa lett.

Hudi 3 éve igazolt a Haraszti útra, az azóta eltelt idő alatt 99 mérkőzésen lépett pályára sárga-feketében és 12 gólt szerzett. Örök mozgó középpályásunk az előző éve legtöbbet foglalkoztatott Sori játékosa volt!

Köszönjük a klubunkért tett erőfeszítéseit és sok sikert kívánunk további pályafutásához!

Megosztás:

További bejegyzéseink

Pintér Tamás, utánpótlás vezető értékelése a 2025-2026-os szezonról

2026. június 23.

Elkezdtük a közös edzéseket

2026. június 22.

Gyászhír

2026. június 04.

Soroksár – KTE összefoglaló (3-1)

2026. május 18.

Megszakítás