Volt játékosunk profi szerződést kapott

Volt játékosunk, Horváth Bence a Soriból indulva profi szerződést kapott a Ferencvárostól. A hírről a Ferencváros hivatalos oldala is beszámolt!

„A 18 éves Horváth Bence 32 találkozón játszott az U19-ben, valamint az FTC II-ben.”

Gratulálunk és további sok sikert kívánunk karrierjéhez.

Megosztás:

További bejegyzéseink

Három távozó

2026. június 25.

Pintér Tamás, utánpótlás vezető értékelése a 2025-2026-os szezonról

2026. június 23.

Elkezdtük a közös edzéseket

2026. június 22.

Gyászhír

2026. június 04.

Megszakítás