Elkezdtük a felkészülést

A tegnapi napon férfi felnőtt csapatunk elkezdte a felkészülést a tavaszi szezonra. Február 4-én Gyirmóton játszuk első bajnoki mérkőzésünket, így Lipcsei Péter vezetőedzőnk számára mindössze néhány hét áll rendelkezésre, hogy felkészítse a csapatot. 

Játékosaink elvégezték a téli szünetre kapott házi feladatot és egészségesen tértek vissza. Januárban 4 felkészülési mérkőzést fogunk játszani, jellemzően hazai pályán. A mérkőzések ingyenesen tekinthetőek meg a Szamosi Mihály Sporttelepen. 

01.13. 12 óra: Sori- Csorna

01.17. 12 óra: Sori- Kozármisleny

01.20. 12 óra: Sori- Somorja

01.27. ?  : UTE- Sori  zártkapus

Megosztás:

További bejegyzéseink

Négy hosszabbítás

2026. június 25.

Három távozó

2026. június 25.

Pintér Tamás, utánpótlás vezető értékelése a 2025-2026-os szezonról

2026. június 23.

Elkezdtük a közös edzéseket

2026. június 22.

Megszakítás