Borbély Bence csatlakozott egyesületünkhöz

Átigazolási hírek

Borbély Bence személyében az MTK utánpótlásában is megforduló, a pálya szélén bevethető játékost igazoltunk. Az őszi szezonban a III. Ker TVE csapatában bizonyíthatott, ahol 15 mérkőzésen 2 gólt szerzett.

A hétvégi Gyirmót elleni bajnokin csereként már be is mutatkozott a Sori színeiben. Haraszti úti pályafutásához sok sikert kívánunk!

Megosztás:

További bejegyzéseink

Győzelemmel kezdtük a felkészülést

2026. június 27.

Négy hosszabbítás

2026. június 25.

Három távozó

2026. június 25.

Pintér Tamás, utánpótlás vezető értékelése a 2025-2026-os szezonról

2026. június 23.

Megszakítás