Varga István távozik Soroksárról

Varga István személyében meg van az átigazolási időszak első távozója.


A fiatal középpályás 2022/23-as bajnoki szezonban érkezett Soroksárra a Ferencváros II. csapatából. Személyében egy remek mentalitású fiatalt ismerhettünk meg, de a posztján nagy volt a konkurencia és nem sikerült kiharcolnia az állandó játéklehetőséget. Ez idő alatt 39 mérkőzésen lépett pályára és 1 gólt szerzett.


Több játéklehetőség és a fejlődés reményében csapatunk nem gördített akadályt a klubváltás elé. Istvánnak sok sikert kívánunk következő állomáshelyén!

Megosztás:

További bejegyzéseink

Pintér Tamás, utánpótlás vezető értékelése a 2025-2026-os szezonról

2026. június 23.

Elkezdtük a közös edzéseket

2026. június 22.

Gyászhír

2026. június 04.

Soroksár – KTE összefoglaló (3-1)

2026. május 18.

Megszakítás