Pintér Tamás, utánpótlás vezető értékelése a 2025-2026-os szezonról
Tisztelt Szülők! Kedves Játékosok! Véget ért a 2025 – 2026-os szezon utánpótlás labdarúgóink számára is! Hosszú bajnoki menetelés… sok torna… nemzetközi mérkőzések… grassroots események… van mire emlékezni. Legkisebb korosztályainkban örömteli volt, hogy nemcsak a Disney csoportban, hanem a Bozsik program korosztályaiban is folyamatosan nagy játékos létszámmal tudunk dolgozni. Edina és Anna ( Disney ), Viktor és Menyus ( U7 ), Marci ( […]