Győzelemmel kezdtük a felkészülést

Ma délelőtt rekkenő hőségben lejátszottuk első felkészülési mérkőzésünket. Sok ismerős arc mellett számos fiatal is lehetőséget kapott a Kecskemét ellen. Soroksár: Jova- Lukács D. , Lakatos, Kékesi, Horváth- Fenyvesi, Köböl- Lukács L., Polónyi, Gólik- Lovrencsics 2. félidőben pályára léptek: Vass, Vén, Roskó, Szász, Kundrák, Kokovai, Birkás, Kálnoki-Kis, Bora, Rónaszéki 2. perc: Bal oldali beadás után […]

Megszakítás