Bolla Gergő is távozik

A mai napon eldőlt, hogy Csemer Gyula mellett Bolla Gergő sem nálunk folytatja a bajnokságot.   

Bolla 2024 nyarán csatlakozott együttesünkhöz. A bal lábas belső védő ősszel a csapat alapembere lett, 11 mérkőzésen kezdőként lépett pályára és egy gólt szerzett. Tavasszal az 1. fordulóban szerzett sérülése miatt kikerült a csapatból. Szerződése lejártával szabadon igazolhatóként távozott.

Gergőnek köszönjük a Soroksárért tett fáradozásait és sok sikert kívánunk további karrierjéhez!

Megosztás:

További bejegyzéseink

Négy hosszabbítás

2026. június 25.

Három távozó

2026. június 25.

Pintér Tamás, utánpótlás vezető értékelése a 2025-2026-os szezonról

2026. június 23.

Elkezdtük a közös edzéseket

2026. június 22.

Megszakítás