Egykori utánpótlásválogatott középpályást igazoltunk

Bencze Márkkal erősödött a Soroksár középpályája.

Márk személyében egykori utánpótlásválogatott játékos csatlakozott együttesünkhöz. Mezőkövesden lehetősége volt a legmagasabb osztályban is pályára lépni, illetve később komoly NB2-es rutint szerzett. Az előző másfél évben a III. KER. TVE csapatát erősítette, az utolsó fél évben 14 bajnoki mérkőzésen 9 gólt szerzett. Felnőtt pályafutása során 104 mérkőzésen 33 gól fűződik a nevéhez.

Márknak sok sikert kívánunk sárga-feketében!

Megosztás:

További bejegyzéseink

Négy hosszabbítás

2026. június 25.

Három távozó

2026. június 25.

Pintér Tamás, utánpótlás vezető értékelése a 2025-2026-os szezonról

2026. június 23.

Elkezdtük a közös edzéseket

2026. június 22.

Megszakítás