Haris Attila Pakson folytatja

A mai napon hivatalossá vált, hogy Haris Attila is az NB1-ben folytatja!

A mai napon hivatalossá vált, hogy Haris Attila is az NB1-ben folytatja!

A tárgyalások lezárultával mindhárom fél számára előnyös megállapodás született, melynek értelmében Haris Attila nem tölti ki soroksári szerződését, hanem az NB1-es Pakshoz igazol.

Attila a Haraszti úton töltött második időszaka alatt 44 mérkőzésen lépett pályára. Az őszi szezonban egyedüli játékosként csapatunk valamennyi mérkőzésén pályára lépett!

Köszönjük a Soriért tett fáradozásait, további karrierjéhez sok sikert kívánunk!

Megosztás:

További bejegyzéseink

Négy hosszabbítás

2026. június 25.

Három távozó

2026. június 25.

Pintér Tamás, utánpótlás vezető értékelése a 2025-2026-os szezonról

2026. június 23.

Elkezdtük a közös edzéseket

2026. június 22.

Megszakítás