Végeredmény: BFC Siófok - Soroksár SC: 0-0 (0-0)

A mai napon útjára indul a Merkantil Bank Liga NB2 2021-22-es szezonja. Az első fordulóban Siófokra látogat csapatunk. A felkészülési időszakban mindkét csapat átalakult, nehéz megjósolni a mérkőzés kimenetelét! A tavalyi 2-3-as végeredménnyel a Soroksár biztosan elégedett lenne, hiszen egy éve hátrányból fordítva sikerült mérkőzést nyerni a Balaton parti együttes ellen. Magyari 2 góljára ma is nagy szüksége lenne Lipcsei Péter együttesének!

Siófok Városi Stadion,   vezeti: Gaál Ákos   (Bertalan Dávid, Király Zsolt)

Siófok: Szmola- Varga, Elek, Szakály A., Szakály D., Polényi, Jagodics, Kiss, Balogh, Eördögh, Cipf

Vezetőedző: Domján Attila

Soroksár: Abu- Nagy, Gengliczki, Valencsik, Pászka- Gyömbér, Hudák- Korozmán, Lőrinczy, Magyari- Lovrencsics

BFC Siófok - Soroksár SC:  0-0   (0-0)

A játékvezető 2 percet hosszabbít.

89. perc: Lovrencsics verekedte szabaddá magát, de 10 méterről nagy helyzetben a kapusba lőtte a labdát.

88. perc: Cipf helyére Damásdi érkezett a hazai csapatba.

85. perc: Lovrencsics fejese lelassult védőjén, így Szmola könnyedén védett.

81. perc: Valencsiket szerelte egy hazai támadó, de Nagy szépen zárt be és becsúszva menteni tudott. A szituációnál megsérült, ezért Ternován érkezett a helyére.

80. perc: Gyömbér helyére Csernik érkezett a Soroksár csapatába.

74. perc: Jobb oldali szögletet követően Elek lőtt félfordulatból. Abu hatalmas reflexmozdulattal tolta ki a labdát a bal alsó sarok elől.

72. perc: Szakály D. helyére Horváth érkezett a Siófok csapatába.

70. perc: Valencsik kapott sárga lapot reklamálásért.

69. perc: Jadodics kapott sárga lapot. Közben Magyari helyére Hajdú és Korozmán helyére Kovác érkeztek.

68. perc: Ígéretes szögből lőhetett szabadrúgást a hazai csapat, de Szakály A. lövése messze elkerülte a bal felső sarkot.

62. perc: Nagy soroksári helyzetet láthattunk! Magyari jobb oldali beadását Korozmán fejelte vissza a hosszú saroktól. Lovrencsics a szabadon érkező Hudák elé passzolt, aki 11 méterről kicsivel a jobb alsó sarok mellé gurított.

58. perc: Adott be a bal oldalról, de Pászka fejelte menteni tudott. A szabad labdára Szakály D. csapott le, aki 13 méterről Abu kezébe emelt.

54. perc: Magyari ápolása miatt áll a játék, de támadónk szerencsére tudja folytatni a mérkőzést.

50. perc: Lőrinczy harcolt ki szabadrúgást 17 méterre a kaputól. Lőrinczy léc alá tartó bombáját Szmola kapu fölé tolta, kimaradt a lehetőség.

46. perc: A szünetben Balogh helyére Medgyesi érkezett a Siófok csapatába.

39. perc: Lőrinczy indította Korozmánt, majd a tizenhatos vonalán visszakapta a játékszert. Egy csel után  ballal a kapus kezébe lőtt.

38. perc: Cipf indította Kisst, de Gengeliczki határozott belépéssel menteni tudott.

26. perc: Lőrinczy szabadrúgását Gengeliczki fejelte kapura. A mozdulatban nem volt erő, így Szmola könnyedén védte a fejest.

20. perc: Cipf cselezte le magát az alapvonalig, majd laposan középre lőtte a labdát. Valencsik becsúszva bravúrosan mentett az érkező Elek elől.

17. perc: Lőrinczy ütempasszával Pászka tört kapura balról. Egy csel után jobbal a jobb alsó sarkot vette célba, de Jagodics az utolsó pillanatban szögletre mentett.

16. perc: Nagy indításával Korozmán szaladt el a jobb oldalon, de kecsegtető helyzetből pontatlanul gurított vissza.

9. perc: Lőrinczy indításával Magyari lépett ki, de beérték a védők és nem tudott kapura fordulni. Hudákhoz passzolt, aki 16 méterről laposan Szmola kezébe lőtte a labdát.

5. perc: A hazaiaktól Varga szabálytalankodott Lőrinczyvel szemben, amiért sárga lapot kapott.

3. perc: Nagy kapott sárga lapot egy rossz ütemű belépőt követően.

2. perc: Lovrencsics labdaszerzése után Lőrinczy vezethette rá a védőkre a labdát, de a csele nem sikerült.

1. perc: A mérkőzést a fehér mezes hazaiak kezdték.