Halmai Ádám a Ferencvárosban folytatja

Halmai Ádám példája jól bizonyítja, hogy a kitartás és szorgalom kifizetődik! A fiatal szélső 1 éve érkezett a Haraszti útra és rögtön kiemelkedő teljesítményt mutatott. Bár a bajnokság elején sérülés hátráltatta, de félépülését követően gyorsan formába lendült. Az egész szezont tekintve 29 mérkőzésen 15 gólt szerzett.

Erre a teljesítményre felfigyelt a Ferencváros is és többször lehetőséget adtak Ádámnak a bizonyításra. Ő élni tudott a helyzettel, így Pászka Lóri után újabb Sori játékos igazolhatott a bajnokcsapathoz!

Köszönjük Ádám Soroksárért tett erőfeszítéseit és sok sikert kívánunk neki a legmagasabb osztályban is!

Megosztás:

További bejegyzéseink

Pintér Tamás, utánpótlás vezető értékelése a 2025-2026-os szezonról

2026. június 23.

Elkezdtük a közös edzéseket

2026. június 22.

Gyászhír

2026. június 04.

Soroksár – KTE összefoglaló (3-1)

2026. május 18.

Megszakítás