Pintér Dominik további 1 évig Soroksáron folytatja

Szerződéshosszabbítás

Pintér Dominik személyében újabb játékosunkkal állapodtunk meg a folytatásról! Csupa szív bal oldali védőnk 1 évvel hosszabbította meg a szerződését.

28 éves bal lábas játékosunk a Ferencváros utánpótlásából igazolt Soroksárra, majd megfordult a Diósd, Szigetszentmiklós, Monor, Érd és Budaörs csapatában. Egy éve tért vissza a Haraszti útra, megbízható, elveszett labdát nem ismerő játékára mindig számíthatott a csapat.

További szerepléséhez sok sikert kívánunk!

Megosztás:

További bejegyzéseink

Pintér Tamás, utánpótlás vezető értékelése a 2025-2026-os szezonról

2026. június 23.

Elkezdtük a közös edzéseket

2026. június 22.

Gyászhír

2026. június 04.

Soroksár – KTE összefoglaló (3-1)

2026. május 18.

Megszakítás